ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی

چهارشنبه 25 اسفند 1395
10:04
5: تعداد بازدید

دیدگاه روانشناسی در مورد شخصیت، چیزی متفاوت از دیدگاه های مردم و جامعه است. در روانشناسی شخصیت، افراد به گروه های با شخصیت و بی شخصیت یا شخصیت خوب و شخصیت بد تقسیم نمی‌شوند؛ بلکه از نظر این علم همه افراد دارای شخصیت هستند که باید به صورت علمی مورد مطالعه قرار گیرند. متأسفانه بسیاری از ما، به خوبی خود را نمی شناسیم مثلا خودمان را فردی بسیار اجتماعی می دانیم ولی دیگران اصلا چنین نظری درباره ما ندارند؛ همین تفاوت دیدگاه مانع از واقع بینی می شود و در نتیجه بسیاری از مشکلات به راحتی حل نمی شوند چون اصلا صورت مسأله روشن نیست تا بتوان راه حل خوبی برای آن پیدا کرد. اما جای نگرانی نیست، چرا که با انجام برخی تست های ساده می توانیم به شناختی نسبی از خود دست پیدا کنیم.

پس از تماس با این سامانه، ابتدا از بین کلیدهای زیر، موضوع مورد نظر خود را انتخاب نموده سپس عدد انتخابی را شماره گیری فرمائید.

کلید ۱: آزمون شخصیت و احساسات

کلید ۲: آزمون اضطراب و دلشوره

کلید ۳: آزمون عزت نفس و اعتماد به نفس

کلید ۴: آزمون پایداری ازدواجمنبع : سایت همخونه


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


سامانه های تلفنی همخونه با هدف اطلاع رسانی ، آموزشی ، مسابقه و سرگرمی در موضوعات اجتماعی ، کودکانه ، بهداشت و سلامت ،فرهنگی ، هنری و مذهبی بر بستر تلفن ثابت و همراه، در کشور توسط شرکت فراز فنون مرکزی راه اندازی شده است .
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سامانه های تلفنی همخونه است. | طراح قالب: آوازک