ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
سامانه فال حافظ همخونه

سامانه فال حافظ همخونه

يکشنبه 15 اسفند 1395
13:19
9: تعداد بازدید

معرفی سامانه فال حافظ همخونه

خواجه شمس‌الدین محمد حافظ شیرازی، معروف به لسان‌الغیب، شاعر بزرگ سده هشتم ایران و یکی از شاعران نامی جهان است که نفوذش‌ از شاعران‌ محبوب‌ و بزرگی‌ چون‌ فردوسی‌، مولانا و سعدی‌ نیز در ذهن‌ و زندگی‌ فارسی‌ زبانان‌ فراتر است‌ و محبوبیت‌ و نفوذ بی مانندی‌ در فرهنگ‌ و ادب‌ ایران‌ دارد.

این ماییم که می خواهیم او را زمینی یا آسمانی ببینیم. شعر او چون دوردست افق، بوسه گاه آسمان و زمین است. آسمانی است زیرا آنچه از خوبی و پاکی و عدل و امن می جوید در این تیره خاکدان نمی یابد. و زمینی است زیرا آنچه از ناز و نوش و نوا می خواهد در همین سایه ی بید و لبِ کشت فراهم است. پس اشاره اش به دورگاه آسمان است و چشم و دلش در زمین می گردد

هدف اجرای این سامانه، تفأل به دیوان حافظ بدون نیاز به این دیوان می باشد.

پس از تماس با این سامانه، ابتدا نیت کرده، ۵ صلوات بفرستید و پس از خواندن سوره حمد، به دلخواه کلیدی را شــماره گیری نمائید.

سپس سیستم به طور تصادفی از میان کل غزل های موجود، غزلی را با صدایی دلنشین برای شما پخش می کند و درنهایت، تعبیر آن غزل بیان می شود.صفحه اصلی سامانه فال حافظ همخونه

منبع : سایت همخونه


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


سامانه های تلفنی همخونه با هدف اطلاع رسانی ، آموزشی ، مسابقه و سرگرمی در موضوعات اجتماعی ، کودکانه ، بهداشت و سلامت ،فرهنگی ، هنری و مذهبی بر بستر تلفن ثابت و همراه، در کشور توسط شرکت فراز فنون مرکزی راه اندازی شده است .
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سامانه های تلفنی همخونه است. | طراح قالب: آوازک