ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
مسابقه اطلاعات عمومی

مسابقه اطلاعات عمومی

پنجشنبه 10 فروردين 1396
10:07
6: تعداد بازدید

مسـابقه اطلاعات عمومی، یکی از رایج ترین مسـابقاتی است که در همه کشـورهای جهان برگزار می شـود و شـرط پـیروزی در آن، داشـتن اطـلاعات عمومی قوی جهت پاسـخگویی به سـؤالات است. در این سامانه، یکی از جذاب ترین مسابقات اطلاعات عمومی را برایتان طراحی و اجرا کرده ایم تا شما مشترکین گرامی بتوانید میزان اطلاعات خود را محک بزنید، هیجان را تجربه کنید و از همه مهمتر، در قرعه کشی ده ها سکه طلا شرکت نمایید.


این مسابقه ۵ مرحله دارد:


  • در مرحله اول، ۱۰ سؤال از شما پرسیده می شود که برای پاسخگویی به هر سؤال ۳ ثانیه فرصت دارید. دقت کنید که با اولین اشتباه، از مسابقه خارج می شوید.
  • در مرحله دوم، ۷ سؤال از شما پرسیده می شود و مانند مرحله اول، برای پاسخگویی به هر سؤال ۳ ثانیه فرصت دارید. در این مرحله نیز با اولین اشتباه، از مسابقه خارج می شوید.
  • در مرحله سوم، ۷ سؤال از شما پرسیده می شود که برای پاسخگویی به هر سؤال ۴ ثانیه فرصت دارید. در این مرحله، یک فرصت اشتباه دارید و با دومین پاسخ غلط، از مسابقه خارج می شوید.
  • در مرحله چهارم، ۵ سؤال از شما پرسیده می شود و برای پاسخگویی به هر کدام ۴ ثانیه فرصت دارید. در این مرحله نیز مانند مرحله قبل، یک فرصت اشتباه دارید و با دومین پاسخ غلط، از مسابقه خارج می شوید.
  • در مرحله پایانی، ۵ سؤال از شما پرسیده می شود و برای پاسخگویی به هر کدام ۴ ثانیه فرصت دارید. این بار، دو فرصت اشتباه دارید و با سومین اشتباه، از مسابقه خارج می شوید. و اگر این مرحله را هم با موفقیت پشت سر بگذارید، در قرعه کشی بزرگ سکه های طلا، شرکت داده خواهید شد.منبع : سایت همخونه


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


سامانه های تلفنی همخونه با هدف اطلاع رسانی ، آموزشی ، مسابقه و سرگرمی در موضوعات اجتماعی ، کودکانه ، بهداشت و سلامت ،فرهنگی ، هنری و مذهبی بر بستر تلفن ثابت و همراه، در کشور توسط شرکت فراز فنون مرکزی راه اندازی شده است .
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سامانه های تلفنی همخونه است. | طراح قالب: آوازک